Філія № 4

Філія 4 (відділення госпітальної нефрології та діалізу №2)  КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу» розташоване по вулиці ___________________________________

Основним завданням відділення госпітальної нефрології та діалізу №4 є надання високоспеціалізованої медичної допомоги  пацієнтам з гострим та хронічним ураженням нирок.

У відділенні надається амбулаторна та при необхідності стаціонарна допомога для дітей в умовах нефрологічного відділення КМДКЛ №1, пацієнтам з первинним ураженням нирок (гломерулонефрити, пієлонефрит, амілоїдоз тощо), вторинним ураженням нирок внаслідок інших хвороб (таких як цукровий діабет, системні та спадкові захворювання, подагра тощо) .

У відділенні госпітальної нефрології та діалізу №4 пацієнти отримують лікування замісною нирковою терапією методом гемодіалізу та перитонеального діалізу. Пацієнтам проводиться корекція порушень кальцієво-фосфорного обміну, артеріальної гіпертензії, білково-енергетичних порушень, корекція вторинної анемії та залізодефіциту в діалізних пацієнтів.

Запишіться на прийом або зателефонуйте +38 (044) 540-96-04